TOPlist

Proč koupit Google Pixel 8? Existují dva nové důvody, které vás možná přesvědčí

Google Pixel 8
  • Google Pixel 8 patří k nejzajímavějším mobilním telefonům na trhu
  • Za rozumnou cenu nabízí špičkový fotoaparát a skvělou podporu
  • Ukážeme vám dva nové důvody, proč tomuto stroji dát šanci

V poslední době se stále častěji mluví o budoucí řadě Pixel 9, úniky přichází každý týden. Zapomínat ale nesmíme ani na současné modely Pixel 8 a Pixel 8 Pro, které svým majitelům rozhodně mají co nabídnout. Kromě atraktivního designu je to především výborný fotoaparát.

Zapomenout nesmíme ani na podporu, oba mobily budou dostávat aktualizace až do roku 2030. V té době už budou morálně zastaralé, ale současně věřím, že to pořád budou telefony, které budou dobře sloužit. Přinášíme dva nové důvody, proč si Google Pixel 8 pořídit!

 

Tím prvním je samozřejmě cena, ta v posledních dnech klesla ještě více než předtím a stále více se blíží hranici 14 000 korun. Ze zavedených prodejců jsou na tom nejlépe Smarty.cz, kde telefon můžete pořídit za 14 392 korun. Akce brzy skončí a uvidíme, s jakou cenou prodejce přijde potom, dříve nebo později se ale pravděpodobně podíváme s cenou pod hranici 14 tisíc korun. To je za takto skvěle vybavený telefon už hodně slušná nabídka. Pixel 8 není nejvýkonnější telefon na trhu, ale vynahrazuje to jinde. Už teď na něm můžete mimochodem používat vývojářské sestavení operačního systému Android 15.

Ještě se ale krátce vrátíme k výkonu tohoto přístroje. Před několika týdny jsme informovali, že vzhledem k omezenému výkonu a operační paměti nedostane Pixel 8 umělou inteligenci Gemini Nano. Tímto oznámením Google samozřejmě velmi nepříjemně překvapil současné (a budoucí) majitele tohoto přístroje. Pokud nemá k provozování AI na vyšší úrovni dostatek výkonu v roce 2024, jak tomu bude v roce 2030? Nakonec je ale všechno jinak, Google oficiálně oznámil, že Gemini Nano na Pixel 8 dorazí! Společně s ještě nižší cenou tady máme hned dva nové důvody, proč dát tomuto telefonu šanci!

Pořídíte si Google Pixel 8?

Zdroj: androidcentral

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)