Pixel 7a odhalen na oficiálních snímcích. Nová modrá verze vystřídala zelenou

google pixel 7a modrý
  • Google Pixel 7a patří k nejočekávanějším telefonům vyšší střední třídy
  • Nyní unikají oficiální snímky
  • Zelenou verzi nahradí modrá, která vypadá skvěle

Vývojářská konference Google I/O je za rohem a dojde k ní už 10. května. Během ní Google představí několik softwarových novinek, ale dojde i na hardware. Mezi ten nejočekávanější patří jistě Google Pixel 6a, jehož kompletní podobu odhalilo hned několik renderů už pár týdnů zpět. Nyní ale na povrch vypluly oficiální snímky, které nám odhalují několik barevných variant.

V předchozím článku jsme vás informovali o tom, že Google chystá pro Pixel 7a hned pět barevných verzí a na těchto renderech se nám odhalují tři z nich, konkrétně černá, bílá a modrá. Ta nahrazuje loňskou zelenou a na první pohled to vypadá, že černá bude letos spíše šedá. Únik bohužel neprozradil názvy, které Google barvám vymyslel.

Z renderů je patrné, že se Google Pixel 7a podobá klasickému Pixelu 7, avšak má o něco tlustší rámečky. Mezi nimi bude ale konečně OLED panel s 90Hz obnovovací frekvencí, počítat můžeme také s čipsetem Tensor G2.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na nový Pixel?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)