Mrkněte: Řada Pixel 7 se vystavuje v detailním videu

google pixel 7

Na květnové konferenci Google I/O ukázala americká firma mimo Pixel 6a také řadu Pixel 7. Dozvěděli jsme se několik detailů, Google netradičně kompletně odhalil design mobilu a už teď víme, že bude pod kapotou tikat čipset Google Tensor druhé generace. Nyní se populární YouTube kanál Unbox Therapy pochlubil s prototypy modelů Pixel 7 a Pixel 7 Pro, takže se na ně můžeme podívat hezky zblízka.

Z videa je patrné, že se Google zaměřil na zmenšení celkových rozměrů obou mobilů. Zatímco Pixel 6 Pro disponuje rozměry 163,9 x 75,9 x 8,9 mm, Pixel 7 Pro je přibližně stejně velký, ale je o něco užší a tenčí (8,8 mm). Základní Pixel 7 je rovněž o něco menší, ale vedle sebe vypadají oba mobily velice podobně. Rozdíl je také v modulech fotoaparátů obou telefonů, respektive v jejich povrchové úpravě, která u Pixelů 7 připomíná hliník.

Google Pixel 7 + Pixel 7 Pro Early Hands On

Google Pixel 7 + Pixel 7 Pro Early Hands On

Na oficiální představení by mělo dojít na začátku října, stejně jako minulý rok. Podle nejnovějších informací má konference proběhnout 6. října a k prvním zákazníkům se mají nové vlajky dostat již 13. října.

Co říkáte na prototypy Pixelu 7?

Zdroj: Unbox Therapy

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)