TOPlist

Pixel 7 Pro trpí dalším nepříjemným problémem. Google zatím mlčí

Google Pixel 7 Pro

Telefony Google Pixel trápí v každé generaci nějaké problémy. U řady Pixel 6 jich bylo hned několik, zdaleka nejbizarnější byly ale kousky, které v sobě měly zabudované hned dva průstřely namísto jednoho. Přestože americká firma situaci s řadou Pixel 7 zlepšila, rozhodně to není dokonalé. U modelu Pixel 7 Pro (který jsme pro vás mimochodem recenzovali) některým uživatelům vypadávají tlačítka hlasitosti.

Nemalé množství uživatelů si v poslední době stěžuje na samovolné vypadnutí tlačítka hlasitosti. Někteří dokonce uvedli, že tlačítko odpadlo jen několik týdnů poté, co si telefon koupili. Google se v tuto chvíli k situaci bohužel nevyjádřil, ale web 9to5google zjistil, že zaměstnanci amerického giganta sdělili uživatelům, že se na podobné problémy nevztahuje záruka.

Na tento problém jako první upozornil Nick Sutrich z Android Central, který bude s Googlem situaci řešit. Dá se tedy předpokládat, že se minimálně nějakého vyjádření, v lepším případě řešení problému ze strany společnosti dočkáme.

Měli jste s telefony od Googlu někdy problém?

Zdroj: Android Central, 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)