Řada Pixel 7 si vypůjčí jednu z nejlepších funkcí iPhonů. O co jde?

Google Pixel 7

Na rozostřené pozadí jsme u mobilních telefonů zvyklí už několik let. Pro pořízení parádního portrétního snímku už není potřeba fotoaparát s pořádným objektivem, ale vystačíte si s mobilem, který spoléhá na strojové učení. Podobný příběh potkal také video. Samsung to zkusil poprvé u řady Galaxy S10 a před rokem také Apple, když představil řadu iPhone 13 a spolu s ní také režim Cinematic Video. Tato funkce samozřejmě není dokonalá a bude několik let trvat, než se dostane na úroveň fotoaparátů a kamer. Nyní to ale vypadá, že se funkce dostane na další Android mobily.

Web 9to5google přišel s informací, kterou získal od jednoho z tchajwanských mobilních operátorů. Ten totiž zalistoval řadu Google Pixel 7 a zmiňuje u něj funkci “Movie Motion Blur”, což by mělo znamenat rozostřené pozadí u videa.

Whodunnit | Cinematic mode | iPhone 13 | Apple

Whodunnit | Cinematic mode | iPhone 13 | Apple

Pokud se informace nakonec ukáže jako pravdivá, jsme na výsledek dosti zvědaví. Americká firma má totiž jedno z nejlepších strojových učení, a tak by mohl být výsledek alespoň stejně dobrý, jako je u Applu.

pixel 7 movie motion blur

Ocenili byste rozostřené pozadí u videa?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)