Řada Google Pixel 7 už zná své datum uvedení. Těšíte se?

google pixel 7 datum vydání

Google na letošní konferenci I/O odhalil kromě jiného také telefon Pixel 6a, což se dalo očekávat. Překvapivě však došlo také na částečné odhalení řady Google Pixel 7, která opět nabídne dva modely, novou generaci čipu Tensor nebo velmi podobný design. Nyní jsme se konečně dozvěděli, kdy budou novinky představeny kompletně.

Řada Google Pixel 7 má přijít na trh v říjnu

Web FrontPageTech v čele s leakerem Jonem Prosserem publikoval článek, ve kterém hovoří o tom, kdy dojde na představení řady Pixel 7. Podle Prosserových důvěryhodných zdrojů se dočkáme v říjnu, stejně jako minulý rok. K oficiálnímu uvedení má dojít 6. října, přičemž k prvním zákazníkům dorazí 13. října.

Google Pixel 7 First Look

Google Pixel 7 First Look

Americká společnost tedy své vlajky představí přibližně měsíc po iPhonech 14, což v Česku není příliš relevantní informace, ale třeba v USA jsou Pixely poměrně oblíbené a často soupeří právě s jablečnými mobily. Jestliže vás telefony od Googlu zajímají, už brzy se můžete těšit na plnohodnotnou recenzi Pixelu 6a, který nám před týdnem dorazil do redakce.

Jak se těšíte na řadu Pixel 7?

Zdroj: FrontPageTech

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)