Google Pixel 6a dopadl v testu odolnosti lépe než mnoho jiných mobilů

Google Pixel 6a test odolnosti

Google Pixel 6a je jedním z nejlepších telefonů ve své cenové kategorii, což potvrzuje i naše recenze. Jak je na tom ale odolnost? Na to se podíval Zack z populárního YouTube kanálu JerryRigEverything, který podrobil telefon nemilosrdnému testu.

Zack začíná tradičně displejem, který pokrývá ochranné sklo Gorilla Glass 3. To je na dnešní poměry už poměrně stará záležitost a podle očekávání se první škrábance objevují na stupni 6 (Moshova stupnice tvrdosti). Hlubší rýhy pak na úrovni 7, což je na dnešní poměry průměrný výsledek. I přesto, že bylo poškrábáno místo pro snímání otisků prstů telefon nadále otisky zaznamenával.

Google Pixel 6A Durability Test! – I can feel it…

Google Pixel 6A Durability Test! - I can feel it...

Dále se ve videu hovoří o použitých materiálech rámečku. Nůž a hliník není úplně lákavá kombinace a tak když jsme si video dnes ráno pouštěli ve sluchátkách, bylo to to nejhorší rozhodnutí, které jsem za celý den udělali. Pokračuje se displejem, ke kterému Zack přiložil zapalovač na přibližně 10 vteřin, což mělo za následek vypnutí jednotlivých pixelů, které se však po nějaké době opět zapnuly. Pixel 6a vydržel také test ohybu, což se o všech mobilech rozhodně říct nedá.

Přemýšlíte o koupi Pixelu 6a?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)