Super sleva: skvělý Pixel 6a nyní koupíte za dosud nejnižší cenu

Google Pixel 6a

Ke konci srpna jsme vám přinesli recenzi na očekávaný Pixel 6a, který je v podstatě levnějším Pixelem 6 s několika rozdíly. Některé z nich přitom nemusí být na škodu. Hovoříme zejména rozměrech. Zákazníci se musí spokojit také s 60Hz displejem, starším snímačem (který však fotí na svou kategorii stále výborně) a plastovými zády. Jinak jde ale o velice povedený mobil, který nyní navíc můžete koupit za velmi příjemný peníz.

Google Pixel 6a startoval v Německu na ceně 459 eur, což nyní vychází na přibližně 11 300 korun. V České republice jej nyní můžete koupit o pětistovku levněji, avšak německý Amazon jej nyní má za ještě lákavější cenu. Všechny tři barevné varianty, tedy bílá, černá a zelená jsou skladem a to za cenu 383,80, respektive 385,99 eur v případě zelené verze. V přepočtu na koruny nám vychází částka asi 9 400 korun.

Troufáme si říct, že za tuto částku jde o skvělý nákup a výhodnější nabídku budete hledat jen těžko. Pokud tedy hledáte skvělý fotomobil s čistým prostředím, slušnou výdrží a kvalitním, ačkoliv pomalejším OLED displejem, rozhodně nešlápnete vedle.

Jak se vám zamlouvá tato akce?

Zdroj: Amazon

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)