TOPlist

Klíčový parametr telefonu Google Pixel 6a konečně potvrzen. Co mu říkáte?

google pixel 6

Google usilovně pracuje na svém nadcházejícím telefonů Google Pixel 6a, což dokazují nejen poměrně časté úniky informací, ale také certifikace nebo výpisy z benchmarků. Nyní byl tento chystaný odlehčený model spatřen v benchmarku Geekbench a v podstatě se nám potvrdilo to, o čem se celou dobu spekulovalo.

Pixel 6a dostane čipset Tensor

Google přinese čipset Tensor i do tohoto modelu. Celkově má být Pixel 6a velice podobný řadě Pixel 6, ovšem nabídne kompaktnější rozměry, což jistě ocení nemalá skupina potenciálních zákazníků. Co se týče samotného výkonu, ten koresponduje s námi testovaným Pixelem 6. Na jedno jádro si telefon vysloužil 1050 bodů, ve vícejádrovém testu pak 2833 bodů. V naší recenzi přitom Pixel 6 dosáhl na skóre 1041, respektive 2707 bodů.

Google Pixel 6a geekbench

Předpokládá se, že telefon dostane 6,2palcový OLED displej se čtečkou otisků prstů a 12,2Mpx hlavní fotoaparát, který můžeme znát ze starších Pixelů. K představení by pak mělo dojít letos v létě.

Přemýšlíte nad koupí Pixelu 6a?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)