Google Pixel 6a prý nedostane funkci, která byla představena teprve loni

Pixel 6a

Google Pixel 6a je jedním z nejočekávanějších mobilů vyšší třídy a musíme podotknout, že po přečtení všech spekulací se na něj neskutečně těšíme. Ano, půjde sice o ořezanou verzi klasického Pixelu 6, ale za mnohem nižší cenu a navíc s kompaktnějšími rozměry.

Pixel 6a prý nedostane funkci Motion Mode

Nová informace naznačují, že telefon přijde o funkci Motion Mode, která byla představena právě s řadou Pixel 6. Pomocí tohoto režimu jste schopni díky strojovému učení vyfotit snímek s rozmazaným pozadím, ale ostrým objektem v popředí. Přišel na to vývojář Kuba Wojciechowski z fóra XDA-Developers, který tuto skutečnost objevil v jednom z kódů.

Pixel 6 and Pixel 6 Pro Camera – Pixel 6 Launch

Pixel 6 and Pixel 6 Pro Camera - Pixel 6 Launch

Těžko říct, proč se tak Google rozhodl. Vždyť má Pixel 6a dostat stejný čipset Tensor, jako loňské vlajky a tato funkce závisí především na umělé inteligenci. Je ale možné, že 12,2Mpx snímač ji jednoduše nezvládne, nebo fotky nevypadají tak dobře. Dobrou zprávou je, že už 11. května se můžeme těšit na konferenci Google I/O, kde s největší pravděpodobností dojde mimo jiné právě na představení Pixelu 6a.

Jak se těšíte na Google Pixel 6a?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)