Google Pixel 6a dostává důležitou aktualizaci. Co vylepšuje?

google pixel 6a aktualizace

Telefon Google Pixel 6a dostal aktualizaci na Android 13 už téměř před měsícem, ovšem nedorazila na něj (na rozdíl od ostatních Pixelů) bezpečnostní aktualizace. To však americká firma dopředu avizovala a nyní se konečně začíná šířit i na budgetový kousek. Přináší poměrně dost oprav, takže byste měli svůj mobil aktualizovat co nejdříve.

Za prvé můžeme počítat s bezpečnostními záplatami ze září 2022. Googlu se také podařilo vyřešit problém s rychlým vybíjením baterie, které se sice našeho redakčního kousku netýkalo, ale na fórech existují vlákna, kde si nemalé množství uživatelů právě na tento neduh stěžuje. Vyřešil se také blíže nespecifikovaný problém s Bluetooth a notifikacemi.

google pixel 6a aktualizace android 13 bezpečnostní záplaty

V neposlední řadě došlo rovněž na celkové vylepšení výkonu a také spolehlivosti čtečky otisků prstů, což je jedna z hlavních nevýhod nového Pixelu. Číslo buildu je TP1A.2209505.004.A2 a momentálně se šíří po celém světě. Je tedy otázkou několika hodin, než se dostane i na váš mobil.

Jak jste zatím spokojení s Pixelem 6a?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)