Telefony Pixel 6 Pro mají problémy s displejem. Google se k chybě konečně vyjádřil

Google Pixel 6 Pro problémy s displejem

Telefon Google Pixel 6 Pro disponuje na rozdíl od klasické varianty QHD+ LTPO panelem a už má první problémy. Velké množství uživatelů si stěžuje na problikávání displeje či zobrazování pruhů na zamčené obrazovce. Nyní se americký gigant k tomuto problému vyjádřil a sdělil kdy problémy opraví.

Telefonům Pixel 6 Pro problikává displej

Google svou chybu uznal a dle něj se nemá jednat o hardwarový, nýbrž softwarový problém, který bude opravený v následující aktualizaci. Chyba nastává v případě, kdy chtějí uživatelé displej zapnout, stisknou power tlačítko ale ne natolik, aby se displej rozsvítil. V tomto případě začne problikávat nebo se na něm objeví artefakty. Dva z našich čtenářů se nechávají slyšet, že problém nastává až v případě že je telefon vypnutý. Power tlačítko je pak potřeba držet a pokud ho jen na malou chvilku zmáčknete, displej problikne.

Aktualizace má přijít v prosinci, což je celkem pozdě ale na druhou stranu můžeme být rádi, že Google (na rozdíl od některých ostatních výrobců) na opravě alespoň pracuje.

Pixel 6 Pro problikává displej

My v redakci momentálně testujeme normální verzi Pixelu 6, přičemž by nám měla dorazit také Pro varianta. V případě obou telefonů se tak můžete těšit na plnohodnotné recenze.

Objednáte si některý z nových Pixelů?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)