První majitelé telefonů Pixel 6 si stěžují na problémy. Stav jednoho z nich je k neuvěření

Google Pixel 6 Pro problémy

Telefony Google Pixel 6 sice spatřily světlo světa teprve před několika dny a první zákazníci si už stěžují na problémy. Google je ale zřejmě na podobné situace zvyklý a není to pro něj nic nového, jelikož předchozí generace na tom nebyla o moc lépe. Co konkrétně tedy nové Pixely trápí?

Telefony Pixel 6 mají problémy s displejem. Jednomu zákazníkovi přišel telefon se dvěma průstřely

Problémy nových mobilů jsou různé. Jeden z uživatelů si na redditu stěžuje, že kdykoliv vypíná telefon, vyvolá stisknutí a následné držení napájecího tlačítka podivné blikání displeje. Dalším problémem je nazelenalý displej Pixelů 6, což ale není u OLED panelů nic neobvyklého. Stejný osud potkal i takové giganty jako je Samsung nebo OnePlus, dokonce i Pixel 5a nebo Pixel 4 XL trpěl stejnými problémy.

Tyto problémy se ještě nějakým způsobem dají omluvit, ale to co se stalo jednomu ze zákazníků je opravdu bizarní. Do rukou se mu totiž dostal Google Pixel 6 Pro, který v sobě měl hned dva průstřely. Jeden překrýval druhý a uživatel dodává, že se skutečně jedná o díru, nikoliv mrtvé pixely. Tento příběh má ale naštěstí dobrý konec, jelikož mu obchodník telefon vyměnil za nový kus. Vzhledem však k tomu, že se až nyní začínají telefony rozesílat zákazníkům těžko odhadovat, zda takových telefonů bude více. Nám se nic podobného s Pixelem 6 naštěstí nestalo a jeho konstrukce je dle nás špičková. Na další dotazy vám může odpovědět naše Google Pixel 6 recenze.

Přemýšlíte o koupi některého z Pixelů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)