Nové video ukazuje Google Pixel 6 Pro v celé své kráse

google pixel 6 pro video

Telefony Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro už v podstatě nejsou žádným tajemstvím. Americký gigant nám je poodhalil už několik týdnů zpět a tento týden jsme je dokonce mohli spatřit v New Yorku na billboardech či přímo v Google Store, ovšem pouze jako makety. Nyní se na Twitteru objevuje video, kde můžeme spatřit prototyp Pixelu 6 Pro.

Google Pixel 6 Pro v celé své kráse

Pokud se ptáte, proč není za zadní straně telefonu typické logo Google, je to z toho důvodu, že se jedná o prototyp. Celkový design telefonu je však natolik nezaměnitelný, že byste jej snad poznali i bez loga. Video má pouze 8 sekund a ukazuje černou barevnou variantu kolem dokola. Na krátkou chvíli můžeme vidět displej, na kterém je vidět nápis “Welcome to your Pixel”. S největší pravděpodobností se představení dočkáme 19. října. Při nejmenším se tedy dočkáme odhalení cen, či více podrobností o čipsetu Tensor.

Jak se vám líbí nové Pixely?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)