Proč má Pixel 6 tak pomalou čtečku otisků? Odpověď Googlu možná překvapí

pixel 6 čtečka otisků prstů

Google Pixel 6 je v posledních několika dnech pod drobnohledem, jelikož vycházejí recenze jak v zahraničí, tak i u nás. Dle našeho názoru se jedná o skvělý telefon, který nemá mnoho chyb, avšak pár se jich přece najde. Jedním z nich je pomalejší čtečka otisků prstů v displeji, což v naší recenzi také zmiňujeme. Nyní však Google přišel s poměrně překvapivým důvodem, proč tomu tak je.

Google, resp. Twitter účet Made by Google se na toto téma vyjádřil. “Omlouváme se za potíže. Čtečka otisků prstů v telefonu Google Pixel 6 využívá vylepšené bezpečnostní algoritmy, což v některých případech může způsobovat delší ověření, nebo vyžadovat více přímého kontaktu prstu se snímačem.” Kromě toho se v tomto tweetu nachází také odkaz vedoucí na web podpory Google, kde se můžete dozvědět, co můžete udělat proto, aby čtečka otisků prstů fungovala lépe.

Máte také problémy se čtečkou u Pixelu 6?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)