Tak to se nepovedlo. Německý leták propálil cenu Pixelu 6

Google Pixel 6 cena leták

Už se jen párkrát vyspíme a Google nám oficiálně představí své nové telefony z řady Pixel 6. Ty jsou pochopitelně pod drobnohledem a vystavené pravidelným únikům a spekulacím, neboť má jít po krátké pauze o skutečné vlajkové modely a o vábení se tentokrát stará i samotný Google. Americká firma už na veřejnost vypustila několik zajímavých informací. Co ale jistě nebylo v plánu, je nešťastně zveřejněný leták, ve kterém se nachází potvrzená cena minimálně jedné z variant.

O faux-pas se postaral německý řetězec Saturn, který do svých propagačních novin umístil Pixel 6 v paměťové variantě 8/128 gigabajtů a jasně stanovenou cenou. Ta činí 649 eur, tedy asi 16 500 Kč. Součástí předobjednávek u této firmy je dárek v podobě sluchátek BOSE 700 v ceně cca sedmi tisíc korun. Vybavenější model Google Pixel 6 Pro se v letáku neobjevuje, ale jeho cena by měla podle zdrojů, které správně odhalily i cenu standardní varianty, činit 899 eur. To je zhruba 22 900 Kč.

Co říkáte na cenu obou variant?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)