Google Pixel 5 Pro se objevil na fotografiích. Dostane Snapdragon 865?

nový google telefon

Google Pixel 5 Pro je námi zatím neodhalený telefon, ovšem už se objevil na prvních fotografiích. Poté, co Google před pár měsíci představil trojici telefonů Pixel 4a, Pixel 4a 5G a Pixel 5 jsme se sami sebe ptali, zda ještě někdy vůbec uvidíme vlajkový telefon od Googlu. A zřejmě ano.

Google Pixel 5 Pro na fotografiích

Zajímavostí je, že na fotografiích je vidět horní strana displeje, která nemá žádný výřez ani průstřel. Znamená to, že se Google rozhodl nasadit selfie kamerku pod displej? Nebo snad průstřel nahradí výsuvný modul? To si zatím netroufáme odhadnout. Druhá fotografie odhaluje fakt, že se zařízení jmenuje skutečně Google Pixel 5 Pro a dále vidíme podporu dual SIM. Žádné jiné podstatnější informace zatím neznáme.

AIDA64 odhalila, že telefon nabídne Snapdragon 865, 8 GB operační paměti RAM a 256 GB úložiště. Můžeme také odhadovat, že v něm poběží Android 11. O velikosti displeje, fotoaparátech nebo konstrukci však zatím nejsou k dispozici žádné podrobnější informace.

Co říkáte na Pixel 5 Pro?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)