Google přestal prodávat jeden ze svých nejúspěšnějších telefonů

Google Pixel 4a

Google Pixel 4a byl určitě jedním z těch nejúspěšnějších telefonů od Googlu vůbec. Dokázal totiž za solidní cenu nabídnout dostatečný výkon, skvělý (ačkoliv jediný) fotoaparát, čistý systém a vše ostatní na co jsme u telefonů od americké firmy zvyklí v poměrně kompaktním kabátku. Pokud se chcete o telefonu dozvědět více, určitě mrkněte na naší recenzi. Google však telefon definitivně pohřbil a to tak, že jej z nabídky zcela odstranil. Několik měsíců se přitom zobrazoval jako vyprodaný.

Pixel 4a si už oficiálně nekoupíte

Telefon byl oficiálně představen v srpnu roku 2020 a prodával se za velmi lákavých 340 EUR, což tehdy vycházelo na přibližně 9 300 korun. Později došlo také na představení telefonů Google Pixel 4a 5G a Google Pixel 5. Pokud tedy máte zájem o některý z Pixelů, aktuálně si můžete vybrat pouze mezi Pixelem 6 a Pixelem 6 Pro, bavíme-li se o německém Google Storu.

Loni v srpnu byl sice představen nástupce v podobě telefonu Google Pixel 5a 5G, ovšem ten se prodává pouze v USA a Japonsku a to za cenu 449 dolarů (asi 9 700 korun bez daně).

Uvítali byste nějaký levnější Pixel?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)