Google Pixel 4a bude představen za pár dní. Zajímá to ale ještě někoho?

Google Pixel 4a bude představen za pár dní

Google Pixel 4a bude představen už za pár dní. Alespoň s tímto tvrzením přišel renomovaný leaker John Prosser, který na svém Twitteru sdělil, že bude telefon představen 3. srpna. Na konci června jsme vás informovali o tom, že byl chystaný telefon z dílen Googlu objeven na FCC a ještě předtím několik evropských e-shopů zveřejnilo cenu i dostupnost.

Google Pixel 4a bude představen za pár dní

John Prosser tvrdí, že bude telefon v tento datum představený na 100 % a my nemáme jediný důvod mu nevěřit. Mimochodem Google nedávno přestal prodávat loňské Pixely 3a a 3a XL, což je další důkaz o tom, že se blíží jeho nástupce. Prosser dále tvrdí, že skutečnou otázkou je, zda bude mít vůbec někdo o tento telefon zájem. Takový OnePlus Nord totiž nabídne podobnou cenu, ale za to výkonnější Snapdragon 765G oproti Snapdragonu 730.

Není to však jen o výkonu. OnePlus Nord, ale třeba i LG Velvet má jednoznačnou výhodu v podpoře 5G sítí. Co se týče samotného výkonu Pixelu 4a, ten bude ztrácet na původní Pixel 4 asi 30 %. Google ale dle všeho chystá také 5G verzi Pixelu 4a, která bude poháněna taktéž Snapdragonem 765G. Otázkou tedy zůstává, kolik zákazníků si počká na lepší variantu.

Zajímá vás ještě Pixel 4a?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)