Menu

Nová verze Google Photos 2.13 přidává stabilizaci videa

Od včerejšího dne se lidem začala objevovat nová aktualizace Google Photos 2.13, která nepřidává mnoho novinek, ale i ta jedna za to stojí. V nové verzi jdou totiž stabilizovat videa.

Google Photos 2.13 má konečně stabilizaci videa

Poprvé se informace o tom, že by aplikace Google Fotky měla mít funkci stabilizace videa, objevila v srpnu minulého roku. A to ve verzi 1.25, v následující aktualizaci se objevila informace o tom, že stabilizace nebude procházet přes servery Googlu, ale vše bude probíhat přímo v telefonu.

Pokud chcete nějaké video stabilizovat, nejprve musíte zmáčknout ikonku pera pro úpravy. Pokud video není v zařízení, tak se nejprve stáhne, jakmile budete v menu úprav, stačí stisknout ikonku “stabilizovat” v levém dolním rohu. Pak už jen čekáte, až se video stabilizuje.

Například na telefonu Pixel trvala stabilizace devatenácti sekundového FullHD videa zhruba 16 vteřin. Samozřejmě vám se může čas zpracování lišit, záleží na délce, rozlišení, snímcích za vteřinu a také výkonu telefonu. Po dokončení zpracování, tlačítko stabilizace změní barvu, čímž se dá poznat, jestli už video prošlo úpravou.

Google Photos
Google Photos
Developer: Google LLC
Price: Free

Pokud nechcete čekat na aktualizaci z Google Play, můžete stáhnout APK soubor a manuálně si aplikaci aktualizovat.

Vyzkoušeli jste již stabilizaci videa? Jak se vám líbí vaše video po úpravě?

Zdroj: androidpolice.com.

 

Komentáře

Poustevnak Fenixu

12.4.2017 18:26

Vyzkoušel jsem a je to bomba :-)
Už nemusím video nahrávat na YouTube, stabilizovat a zase stahovat. Mám stabilizator v mobilu (S7) ale když jsem s ním při natáčení hýbal jako bych jel ve vlaku nebo utíkal, mobil ty pohyby jen jakoby zvláčněl. Ale když jsem to video protáhl tímto stabilizátorem v Google Fotky, tak obraz prostě stál. Samozřejmě se z principu stabilizace ořízli kraje obrazu a obraz se jakoby vlní kvůli deformaci záběru z různých úhlu při pohybu, ale je stabilní. Je to více koukatelné než skákajicí obraz. Takovou stabilizaci znám z YouTube ;)

Hurec

z aplikace
12.4.2017 19:45

Tak vyzkouseno a funguje jak ma , az cucim!

RSS (komentáře k článku)