Platíte si Google One? Asi vás čeká i sleva na Play Pass

Google One Play Pass sleva

Google pravděpodobně plánuje zavést kombinovanou slevu na jeho dvě služby Google One a Play Pass. Uživatelé, kteří si skrze první jmenovanou platí například rozšířené úložiště pro zálohu fotek či dokumentů, pravděpodobně dostanou příležitost za zvýhodněnou cenu pořídit i tarif zajišťující přístup do aplikací a her bez reklam, kterým je právě Google Play Pass. Informace o tom, že se taková sleva chystá, se podařilo objevit v kódu aplikace Google One ve verzi 1.109.

Google One
Google One

Přesná cenová úleva zatím není jasná, nicméně kombinovaná částka by se prý mohla hodně blížit základní ceně za místo pořízené přes Google One. V rámci služby momentálně stojí například 100 GB prostoru 599 Kč na rok, 200 GB místa 799 na rok či 2 TB místa za 2999 Kč ročně (kompletní nabídku tarifů najdete na webu služby). Google Play Pass teď v Česku (zaveden byl vloni v říjnu) stojí 139 Kč měsíčně nebo 849 Kč ročně. Předpokládá se, že zvýhodněná kombinace bude nejprve nabídnuta k vyzkoušení na omezenou dobu zdarma.

Jak vysoká myslíte, že zmíněná sleva bude?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)