Menu

Google zítra odhalí Pixel 2 a další novinky: Sledujte akci s námi

Nové hardwarové novinky v čele s telefony Pixel 2 jsou již za rohem. Akce začíná již zítra 4. října v 18:00. Sledovat ji budete moct v živém přenosu na YouTube, ale také na našem webu, kde budeme pravidelně každou chvíli aktualizovat článek o všechny novinky. Odhalit se má několik zajímavých produktů.

Pixel 2, Pixelbook, Google Home mini a další

Jak už jsme informovali dříve v samostatném článku, Google si na podzim nachystal poměrně dost novinek. Hlavní novinkou bude samozřejmě nová generace Google Pixel 2 telefonů, dále by se ale měl ukázat také nový prémiový Chromebook Pixelbook, nové verze chytrých reproduktorů Google Home a také vylepšený headset pro virtuální realitu Daydream View.

Je také dost možné, že má Google ještě schovaná v rukávu nějaký trumf. A to třeba ohledně Asistentu Google nebo třeba rozšířené realitě ARCore. Celou akci pro vás budeme monitorovat, můžete se těšit na samostatné články ohledně jednotlivých produktů a také na jeden článek, který budeme pravidelně aktualizovat. Začátek eventu se plánuje na 18:00.

Budete zítra sledovat představení novinek od Googlu?

Zdroj: madeby.google.com

 

Komentáře

kubfaf

3.10.2017 19:35

Když je řeč o asistentovi, plánovala se nějaká změna hlasu? Protože právě teď mi začal asistent mluvit jako když si přehrajete zvuk z google překladače. Úplně stejnej hlas. Vůbec se mi to nelíbí, předtím mlivil lépe. Nevím jestli je to nějaká chyba u mě nebo tak. Používá někdo z vás google asistenta a změnil se mu u něj hlas taky? Díky :D

Daevis

David TrlicaRedaktor 49

4.10.2017 21:21

Neplánovala se, ale někteří uživatelé v zahraničí hlásí to, že se jím také změnil hlas. Trochu divné je to, že se některým v nastavení asistenta pod položkou “preferences” objevila možnost vybrat si dva různé hlasy. Některým se ale rovnou objevil “druhý” hlas. Nám na redakčních telefonech bohužel stále zůstává ta starší verze.

RSS (komentáře k článku)