Google oznámil přesný konec Inboxu. Emailový klient bude fungovat už jen pár dní

inbox by gmail konec

“Jarní úklid” společnosti Google je v plném proudu. Nyní bylo oznámeno, že emailový klient Inbox by Gmail se vypíná 2. dubna. Informace už se objevuje v aplikaci, i přímo na webu Inboxu. Společnost doporučuje přechod na Gmail.

Klient Inbox končí svou cestu 2. dubna. Google se zaměří na Gmail

Při prvním oznámení konce Inboxu, Google oznámil pouze to, že vypnutí služby přijde někdy během jara 2019. Dnes již známé přesné datum. Uživatelé mají posledních 14 dní k používání. Zajímavé je to, že se jedná o stejné datum, kdy se ukončí i sociální síť Google Plus.

google inbox konec

Přímo Google doporučuje přechod na Gmail, kde se objevilo několik nových funkcí, které můžete z Inbox by Gmail znát. Nicméně mnoho jich ještě chybí. Google tvrdí, že na integraci pracuje. Přesnější datum přidání nových funkcí, není v tuto chvíli známé.

konec google inbox gmail

Již před několika dny byla ukončena chatovací aplikace Allo, na konci března se ukončí i zkracovač URL goo.gl. Společnost už je ukončováním služeb a aplikací proslavena. Celkově již Google za svou poměrně krátkou historii ukončil 147 aplikací, služeb nebo hardwarových produktů.

Používali jste Inbox by Gmail? Našli jste již náhradu?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)