Chatovací služba Google Allo dnes končí. Máte poslední možnost zálohovat si zprávy

google allo konec

Chatovací služba Google Allo byla oznámena v roce 2016 společně s Google Duo. Na rozdíl od druhé služby se ale nikdy Allo neuchytilo. I díky tomu nebylo moc velkým překvapením, když Google v prosinci minulého roku oznámil konec. Ten je plánován na dnešní den, takže máte posledních pár hodin k tomu, abyste si zálohovali starší zprávy.

Google Allo končí 12. března 2019. Společnost se více zaměřuje na klasické Zprávy

Chatovací služba Allo to měla dobře našlápnuto už z toho pohledu, že šlo o první možnost, kde jsme si mohli vyzkoušet Asistenta Google. Jenže bohužel nešlo o tak skvělou funkci, jak si Google původně sliboval, protože nikdy se v této aplikaci neobjevilo velké množství lidí.

klient pro allo

Uživatelé zůstávali u svých osvědčených chatovacích služeb a na Allo přešla jen hrstka nadšenců. V prosinci 2018 přišlo oznámení od Googlu, kde společnost potvrdila konec Allo někdy v březnu 2019. Přesněji byl jako den ukončení určen 12. březen.

google-allo

Pokud si chcete nějaké zprávy zálohovat, tak máte poslední možnost. Pro export zpráv musíte stáhnout Allo, kde se v nastavení nachází nová možnost pro stáhnutí chatu. Historii si můžete uložit v .csv souboru a média se uloží do .zip souboru.

Google Allo
Google Allo

Používali jste Google Allo?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)