Google Keep pro Wear OS dostává dvojici nových komplikací

google wear os keep

Aplikace Google Keep pro Wear OS byla nedávno aktualizována a nyní jsme se dočkali nových komplikací v ciferníku. Umožňují rychlé přidání poznámky nebo seznamu přímo z vašeho ciferníku.

Jedna z nových komplikací se nazývá “Přidat seznam” a umožní vytvořit nový seznam úkolů přímo z vašeho zápěstí. Druhá komplikace je “Přidat poznámku”, což je užitečná funkce pro ukládání nápadů, informací a poznámek. Obě používají ikony, které jsou stejné jako dlaždice poznámek Google Keep.

Nové komplikace se objevily ve verzi 5.23.102.03 aplikace Google Keep pro Wear OS, přičemž v minulém měsíci byla aplikace oznámena s cílem umožnit uživatelům snadno organizovat a ukládat své poznámky na různých zařízeních. Použití je velice jednoduché a zadání poznámky můžete učinit buď skrz klávesnici, nebo diktování.

Google Keep - Notes and Lists
Google Keep - Notes and Lists

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Láká vás některý z nových OnePlus telefonů?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)