TOPlist

Máte problémy s Google Keep? Oprava je prý na cestě

Google Keep problém číslované seznamy

Někteří uživatelé populárního nástroje na poznámky a úkoly Google Keep hlásí zajímavý problém, který trápí číslované seznamy. Při zadávání položek s číselným pořadím v řádcích se číslice z neznámého důvodu opakují (jak jde vidět v přiloženém obrázku). První trable byly na stránkách Google podpory oznámeny již v listopadu loňského roku, nicméně nyní se k reportu přidávají další a další stěžovatelé. Důvodem je fakt, že se problém projevuje hlavně ve spojitosti s postupně zaváděným systémem Android 12. Stížností souvisí se Samsung telefony řady Galaxy S21.

Google Keep problém číslované seznamy screen

Na začátku letošního ledna dostali uživatelé od Googlu alespoň základní odpověď. „Tým v současné době prošetřuje tento problém, ale bohužel zatím nemám nic podstatného, co bych mohl sdělit. Až budu vědět víc, budu vás informovat,“ objevilo se v diskuzi. Vývojáři jsou si tedy evidentně problému vědomi, ale řešení zatím nepřichází. My jsme zkoušeli zmíněnou závadu v Keepu replikovat v našem Galaxy S21 Ultra, ale neúspěšně. Dejte vědět, jak jste na tom vy.

Google Keep - Notes and Lists
Google Keep - Notes and Lists

Také máte tento problém s Google Keep?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)