Google Hodiny zasáhl Material You. Co říkáte na ty widgety?

Google Hodiny Material You Android 12 widgety

S příchodem Androida 12, který už je v tuto chvíli dostupný ve finální beta verzi 12, se stále více Google aplikací převléká do nového stylu Material You. Vzhled, který reaguje například na pozadí telefonu, způsobí velmi významné změny také v aplikaci Hodiny. Nejzajímavější designové kousky se odehrají u jejích widgetů, které se budou tvarově i barevně hodně odlišovat od těch stávajících. Některé změny vás dost možná překvapí.

Clock
Clock

Google Hodiny a Meterial You zamíchají s widgety

Pokud jste doposud zvyklí na decentní, barevně nevýrazný a co nejtenčí vzhled hodin na ploše, pravděpodobně se vám nové zpracování vůbec nemusí líbit. Jak se dalo předem čekat, Material You přinese do telefonů barvy. A ty se navíc mohou často měnit, což dělají v závislosti na pozadí a okolí. Jak je vidět v první galerii, widgety pro Hodiny budou celkem čtyři. A všechny jsou schopné dynamicky měnit odstín podle tapety. Jestli je to pěkné, to necháme na vašem posouzení.

Další snímky ukazují, jaké změny nastávají přímo uvnitř aplikace. Tady už to není taková divočina, ale evidentně se opět sahalo na tvary i barvy. Změny v samotné aplikaci jsou viditelné v její verzi 7 (stahovat můžete třeba z APK Mirror) i na Androidu 11. Widgety jsou ovšem svázány s dvanáctým Androidem a jeho celkovým Material You prostředím.

Co říkáte na nový vzhled Hodin?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)