Google Glass dostávají dlouho očekávaná dioptrická skla

Google Glass obroucky

Chytré brýle Google Glass jsou v posledních několika měsících velmi žhavým tématem. Jejich oficiální uvedení na trh se přibližuje přímo mílovými kroky. Nasvědčuje tomu i poslední novinka, kterou Google uveřejnil na svém Google+ účtu. Chytré brýle konečně dostávají dlouho očekávané obroučky pro dioptrická a sportovní skla.

Google Glass obroucky

Obroučky pro dioptrická skla – Split, Thin, Bold a Curve

Ano, je tomu tak, Google Glass budete moci nově nosit i s dioptrickými skly. Google nedávno uveřejnil fotografie čtyř obrouček pro dioptrická skla a tří obrouček pro outdoor skla. Jako materiál byl zvolen velmi kvalitní titan, nemusíte se tak obávat laciného plastového provedení. K dostání pro majitele edice Explorer jsou již v tento okamžik, a to za cenu 229 dolarů, tedy kolem 5 000 Kč.

Google Glass obroucky 7

Outdoor obroučky – Edge, Classic a Active

Vše tak nasvědčuje velmi brzkému uvedení na trh, jelikož jsou Google Glass v tento okamžik konečně kompletní. Více o chytrých brýlích se můžete dočíst v naší recenzi ZDE.

Google Glass s obroučky:

Google Glass: Make Glass Your Own

Google Glass:  Make Glass Your Own

Líbí se vám možnost využití s dioptrickými skly?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)