TOPlist

Úplná blbost. Google ukázal hardwarovou klávesnici Gboard

Gboard japonská klávesnice

Až do roku 2019 nás Google každý rok obdařil aprílovým vtípkem a přestal s tím až v souvislosti s celosvětovou pandemií. To je trochu škoda, jelikož nás téměř vždy vtip pobavil. Nyní nám alespoň částečnou náhradu dává japonská pobočka amerického giganta, která představila hardwarovou klávesnici Gboard.

Jsme si jistí, že něco podobného jste ještě nikdy neviděli. Japonská Gboard se totiž nepodobá žádné jiné hardwarové klávesnici a namísto klasického rozložení nabízí všechna tlačítka vedle sebe. Je tedy neskutečně dlouhá a k položení budete potřebovat sakra velký stůl. Má snad jen jedinou výhodu. Vzhledem k její tenkosti si na ní nelehne kočka, což jistě někteří z nás ocení.

Gboard 棒バージョン

Gboard 棒バージョン

Samozřejmě jde ale o vtip a žádného podobného produktu se (naštěstí) v obchodech nedočkáme. Pokud si ale z jakéhokoliv důvodu myslíte, že je to dobrý nápad, sepsal pro vás Google návod, jak si něco podobného postavit.

Gboard - the Google Keyboard
Gboard - the Google Keyboard

Jakou klávesnici momentálně používáte?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)