Google Gallery Go: Nová chytrá galerie s nástroji na úpravu fotek

google gallery go aplikace

Google nabízí řadu aplikací, které mají v názvu slovo Go. Jedná se o nenáročné aplikace určené pro telefony se systémem Android Go. Bez problémů je můžete ale používat i na klasickém Androidu. Nyní společnost vydala novou aplikaci Google Gallery Go, která je optimalizována na offline používání, zároveň zabírá i málo místa v telefonu a potřebuje minimální výkon. Dokonce se dostalo na strojové učení a úpravy, podobně jako u větší a známější aplikace Google Fotky.

Google Gallery Go je nová aplikace určena pro práci offline

Google tuto aplikaci spustil v rámci rozšíření služeb do Nigérie. Nicméně ke stažení je k dispozici po celém světě, včetně České republiky. V telefonu zabírá pouze 10 MB, i tak má v sobě ale hodně zajímavých funkcí. Nechybí ani podpora microSD karet, takže fotky či videa můžete prohlížet i z karty.

Gallery-Go

Podobně jako Google Fotky, i Google Gallery Go využívá strojové učení a umělou inteligenci. Díky tomu se mají rychleji hledat fotografie, organizovat fotografie například podle objektů a nechybí ani třeba automatické vylepšení fotografií. Rozpoznávání obličejů momentálně není dostupné ve všech zemích, upozorňuje Google v popisku v obchodě Play. Potěší i jednoduché nástroje na úpravu fotografií, jako je ořez, otočení či filtry.

Meet Gallery Go, a smart and light photo gallery app

Meet Gallery Go, a smart and light photo gallery app

Aplikaci stahujte zdarma z Google Play, potřeba je minimálně Android 8.1 Oreo. Ideální může být například těm uživatelům, pro které mají Google Fotky zbytečně moc funkcí a chtějí něco jednoduššího. Případně třeba pro starší telefony, které již nemají tolik výkonu.

Gallery
Gallery

Vyzkoušíte si Google Gallery Go?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)