TOPlist

Google Fit dostává novou funkci detailního sledování spánku

google fit tmavy rezim

Google Fit je jednou z aplikací, která se neustále posouvá mílovými kroky kupředu. Ta nově získává funkci detailního zaznamenávání spánku, ve kterém uvidíte spoustu informací. Kromě této nové funkce nabízí aplikace nově tmavý režim. Google Fit byla totiž jednou z posledních aplikací, která tmavý režim nepodporovala.

google fit tmavy rezim

Sledování spánku bude v Google Fit ukázané na grafech a nabídne údaje jako kdy začal uživatel spát, kdy se probudil a ukáže také srdeční rytmus během spánku (pokud máme zařízení, které to umožní). Data bude možné zobrazit také týdně, měsíčně či ročně z čehož se dovíme, kdy chodíme průměrně spát a kdy se budíme. Tmavý režim v Google Fit nahrazuje světlé pozadí a barevně jsou pozměněny také funkce Heart Point či Move Minutes. Funkce pro sledování spánku vychází ze světle fialových barev. Spodní lišta si zanechala svou průhlednost.

 

Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Aktualizace vyšla v průběhu tohoto týdne a to na oba systémy – Android i iOS, někteří uživatelé ji mají dostupnou již dnes. Android Q tak bude na tmavý režim skvěle připraven, jelikož kromě uživatelského rozhraní jej budou podporovat všechny aplikace od Googlu, což ocení hlavně uživatelé s OLED panely. Aplikace navíc přináší velmi užitečnou funkci, díky níž si nemusíme stahovat aplikace třetích stran.

Využijete sledování spánku v Google Fit?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)