Komunikátor Google Duo získává tmavý režim

google duo tmavý režim aktualizace

Včera jsme vás informovali o tom, že aplikace Knihy Google Play získává tmavý režim a s dalším dnem přichází tmavý režim i do další aplikace. Tentokrát jde o Google Duo, což je komunikátor na videohovory. Stejnou službu nám udělá například Google Hangouts, ovšem aplikace Duo je pouze jednoúčelová a nevyžaduje přihlášení do Google účtu.

Google Duo používá stejný tmavý režim, jako všechny ostatní aplikace. Tedy tmavě šedý odstín pozadí, který aplikuje v celém grafickém rozhraní. Text se převlékne do světle šedé či bílé a prvky jako ikonky či tlačítka používají modrou barvu. Na rozdíl od ostatních aplikací lze tmavý režim v aplikaci aktivovat či deaktivovat. Přesto lze mít zapnutou možnost automatického tmavého režimu na Androidu 10 (nebo 9, pokud máte funkci nastavenou v možnostech vývojáře), kdy aplikace pozná, zda máte tmavý režim zapnutý.

Tmavý režim byl aktivován na straně serveru a tak je možné, že vám bude fungovat i ve starších verzích. Pokud však chcete mít stoprocentní jistotu, stáhněte si nejnovější verzi 63. A ho nemáte ani tak, nezbývá, než počkat. Pro všechny uživatele má být dostupný ještě tento týden.

Používáte Google Duo?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (3)