Komunikátor Google Duo získává tmavý režim

google duo tmavý režim aktualizace

Včera jsme vás informovali o tom, že aplikace Knihy Google Play získává tmavý režim a s dalším dnem přichází tmavý režim i do další aplikace. Tentokrát jde o Google Duo, což je komunikátor na videohovory. Stejnou službu nám udělá například Google Hangouts, ovšem aplikace Duo je pouze jednoúčelová a nevyžaduje přihlášení do Google účtu.

Google Duo používá stejný tmavý režim, jako všechny ostatní aplikace. Tedy tmavě šedý odstín pozadí, který aplikuje v celém grafickém rozhraní. Text se převlékne do světle šedé či bílé a prvky jako ikonky či tlačítka používají modrou barvu. Na rozdíl od ostatních aplikací lze tmavý režim v aplikaci aktivovat či deaktivovat. Přesto lze mít zapnutou možnost automatického tmavého režimu na Androidu 10 (nebo 9, pokud máte funkci nastavenou v možnostech vývojáře), kdy aplikace pozná, zda máte tmavý režim zapnutý.

Tmavý režim byl aktivován na straně serveru a tak je možné, že vám bude fungovat i ve starších verzích. Pokud však chcete mít stoprocentní jistotu, stáhněte si nejnovější verzi 63. A ho nemáte ani tak, nezbývá, než počkat. Pro všechny uživatele má být dostupný ještě tento týden.

Používáte Google Duo?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)