Knihy Google Play získávají tmavý režim

knihy google play tmavý režim dark mode

Google pomalu ale jistě dostává tmavý režim do všech svých aplikací a zanedlouho tak bude možné si Android 10 vychutnat bez větších výjimek kompletně ve tmavých odstínech. Nyní se dostalo i na aplikaci Knihy Google Play, přesněji jejich nejnovější verze 5.0.

Tmavý režim Knih Google Play se nese ve stejném duchu, jako většina předchůdců. Můžeme se tedy těšit na tmavě šedé pozadí, modré zvýraznění tlačítek a ikon a světlejší odstín pro pole vyhledávání. Téměř všechny prvky v aplikaci byly taktéž tématicky upraveny a od sekcí přes postranní menu až po nastavení. Změnou prošlo také uživatelské rozhraní pro čtení knih, které lze rovněž zobrazit tmavě.

Tmavé téma lze stejně jako u ostatních aplikací nastavit tak, aby se přizpůsobila aktuálnímu nastavení Androidu 10. Pokud se vám aktualizace nezobrazuje, zkuste vymazat data aplikace, mezipaměť a restartovat zařízení. Některým uživatelům toto řešení pomohlo a následně se jim aktualizace zobrazila.

Používáte Knihy Google Play?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)