Tahle Google aplikace překonala 5 miliard stažení. Máte ji taky?

google duo 5 miliard stažení

Vzhledem k pandemii okolo COVID-19 se online prezentace, meetingy a další formy virtuálního setkávání stávají častější formou komunikace. Existuje hned několik skvělých aplikací, přes které se můžete spojit s přáteli či kolegy. Patří mezi ně také aplikace Google Duo, která nyní na Google Play překonala hranici 5 miliard stažení.

Google Duo má na Google Play 5 miliard stažení

Je však třeba jedním dechem dodat, že Google Duo nalezneme v předinstalovaných aplikacích u většiny Android telefonů (nepočítáme-li třeba ty od Huawei). Toto číslo tedy rozhodně neodpovídá počtu uživatelů, kteří ji používají. Přibližně před dvěma lety bylo v plánu americké firmy, že služby Duo a Meet spojí do jedné, ovšem nakonec se tak nestalo. Google Duo navíc dostalo v loňském roce pouze několik menších aktualizací. Můžeme tedy jen doufat, že se situace v letošním roce zlepší.

Google Meet
Google Meet

Věděli jste, že ve stejnou dobu, kdy Google představil aplikaci Google Duo jsme se dočkali také appky Google Allo? Ta měla za cíl konkurovat službám jako WhatsApp, Telegram či iMessage od Applu. Nakonec to ale americký gigant vzdal a v roce 2019 ji pohřbil.

Zkoušeli jste někdy aplikaci Google Duo?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)