Máte Windows 11? Google Chrome bude nyní hezčí

google chrome windows 11

Před pár dny vydal Google nový Chrome ve verzi 96, který přidává kromě jiného také nový vzhled, který je lépe uzpůsobený systému Windows 11. Nová verze by měla být nyní dostupná všem uživatelům, takže pokud nový systém máte, není na co čekat.

Google Chrome přizpůsobil svůj vzhled Windows 11

Chrome 96 upravuje především rohy aplikace, které jsou nyní zaoblené a více korespondují s aktuálním designem operačního systému od Microsoftu. Poté, co si nový Chrome stáhnete se vám ale změny bohužel nepromítnou a budete je muset povolit manuálně. Standardně tedy musíte do adresního řádku napsat chrome://flags a následně vložit text #win11-style-menus, ve kterém zvolíte “všechny verze Windows”, poté stačí prohlížeč restartovat a změny uvidíte.

google chrome 96 windows 11

Zatím není jasné, proč Google tuto funkci nepovolil všem uživatelům. V nejnovější verzi Chrome 98, která nyní běží na Canary je tato možnost ve výchozím nastavení zapnutá.

Uvítáte tuto změnu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)