TOPlist

Android verze Google Chrome dostává kontroverzní prvek. Co mu říkáte vy?

android google chrome záložky
  • Google opět pozměnil design mobilní verze prohlížeče Chrome
  • Konkrétně se týká záložek, které jsou nyní přehlednější
  • Na druhou stranu se jich na displeji zobrazuje méně

Google Chrome přichází s novou aktualizací, která zcela proměňuje rozložení a design záložek na Androidu. Jedná se o poměrně kontroverzní řešení, které sice vypadá moc pěkně, ale na druhou stranu jich zobrazuje méně než předtím.

Nová aktualizace Google Chrome se zaměřuje na přepracování lišty záložek. Uživatelé nyní uvidí velké náhledy obrázků svých uložených odkazů, což je výrazná změna oproti tradičním ikonám. Procházení tedy bude o něco efektivnější, v podstatě okamžitě vidíte, jak jednotlivé webové stránky vypadají, ale za to jich na displeji telefonu vidíte značně méně. Jednotlivé složky jsou modré, po jejich rozkliknutí uvidíte samotné náhledy. Osobně se mi nový design zamlouvá a je pro mě přehlednější. Setkal jsem se ale i s protichůdnými názory.

Nový prvek je k vidění ve verzi Google Chrome 120, takže pokud jej ještě nevidíte, zkuste přes Obchod Play prohlížeč aktualizovat. Osobně jej mám dostupný na mém telefonu, na iOS ale ještě vidím staré rozložení. Je však jen otázkou času, než se dočkají i jablíčkáři.

Google Chrome
Google Chrome

Co říkáte na nový vzhled záložek v Google Chrome?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)