Vychází Google Chrome 88 Beta. Co přináší za novinky?

google chrome 88 beta

Google se snaží svůj prohlížeč neustále aktualizovat a jinak tomu není ani tento měsíc. Vychází totiž beta verze Google Chrome 88, která přináší nové funkce, ale samozřejmě také vylepšení zabezpečení a opravy některých chyb.

Google Chrome 88 Beta

Tato aktualizace zřejmě nedostane tolik vylepšení, jako například minulá verze, místo toho se Google zaměřil na stabilitu a také na Digital Goods API, díky kterému by teoreticky mělo být možné platit přes webové aplikace. K dispozici bude také vylepšení rozšířené reality. Webovým serverům bude nyní umožněno zobrazit světelné podmínky ve kterých se nacházíte a upravit prostředí. Samotné AR modely tak budou vypadat lépe a působit věrohodněji.

Chrome Beta
Chrome Beta

Jestliže jste odvážní, můžete si beta verzi nového prohlížeče nainstalovat již nyní. Kvůli tomu, že se však nejedná o finální verzi a beta verze mají občas problémy nedoporučujeme jeho instalaci na vaše primární zařízení. Může se vám to totiž vymstít v situaci, kdy to nejméně potřebujete. Plná verze se stejně do Obchodu Play dostane během několika týdnů.

Jaký prohlížeč používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)