Nový design i logo! Oblíbená Google aplikace projde změnou

google chat logo

Google Chat je platformou, na kterou Google už několik měsíců nesáhl a konkurenční služby jako třeba Microsoft Teams či Slack jsou mnohem propracovanější a nabízí více funkcí. To se americká firma chystá změnit. Plánuje totiž velkou aktualizaci, která vylepší vzhled, přidá nové funkce a aby byla změna více patrná, dostane Google Chat také nové logo, které bude korespondovat s designem ostatních aplikací této firmy.

Na konferenci Workspace Summit odhalila firma koncept, který ukázal, jak by mohla vypadat budoucnost platformy Google Chat. Současná verze má spodní panel se dvěma kartami,  na kterých přepínáme mezi chaty s jednotlivci a skupinovými chaty. Redesign by mohl přinést na jednu kartu všechny konverzace, ve kterých jste aktivní a bude možné je řídit do několika kategorií. Další karta by mohla zobrazovat konverzace, ve kterých vás někdo zmíní, což by mohlo přispět k tomu, aby vám nic neuniklo.

google chat nové logo
Google Chat
Google Chat

Mimo to se Google Chat dočká také nového loga. Současné zelené se dvěma bublinami chatu se změní na čtyřbarevnou ikonu, kde bude bublina jenom jedna. Vypadá podobně, jako třeba logo nového Gmailu. V tuto chvíli ale bohužel není jasné, kdy se očekávaného updatu dočkáme.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nové logo Google Chatu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)