TOPlist

Google Chat dostal novou zábavnou funkci

Google Chat Gify

Máte přehled v komunikátorech od Googlu? Tak to vám gratulujeme, takových lidí moc není. Nicméně asi víte, že posledních několik let se v tomto ohledu snaží americký gigant udělat alespoň trochu pořádek. Jedním z kroků je postupné ukončení souběhu služeb Hangout a Chat, kde má ve finální fázi fungovat pouze ta druhá. Nicméně své fanoušky si zatím úplně nenašla a v některých ohledech zatím Chat za Hangouts zaostává. Alespoň malou aktuální náplastí je, že se novější služba přehrávat ve zprávách gify.

Stejně jako třeba ve Facebook Messengeru bude nově Google Chat nabízet pole pro vyhledávání a odesílání těchto animovaných obrázků. Jejich zdrojem zde bude jedno z největších úložišť gifů, server Tenor. Spuštění na vaší straně poznáte podle ikonky pro gify, která přibude u pole pro psaní zpráv. Zatím jen na webu. Funkce bude dostupná všem uživatelům tohoto komunikátoru, nicméně u firemních či školních účtů ji může zatrhnout administrátor.

Google Chat
Google Chat

Jak často posíláte ve zprávách gify?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)