Menu

Google oficiálně přejmenoval Google Cast na Home

V posledních dnech se některým lidem zobrazovala v Google Cast zpráva o přejmenování. Google konečně oficiálně oznámil, co vše se změní. Změny totiž nejsou jen u jména.

Google Cast v novém kabátu

Pokud jste v posledních dnech otevřeli aplikaci Google Cast, objevila se vám informace o tom, že brzy bude Cast přejmenován na Google Home. Změna se udála 26. října. Je to kvůli chytrému reproduktoru se stejným názvem, který jde již brzy na trh. Google tak chce ulehčit novým zákazníkům nalezení aplikace. Nejedná se ale jen o normální přejmenování. Google připravil novou ikonku, vylepšil design aplikace a přidal několik nových funkcí.

Nově bude jednodušší spravovat všechny populární videoslužby, které podporují Chromecast, jako je třeba HBO Now, Netflix, YouTube, nebo Google Play Movies. Pokud ale budou chtít uživatelé hledat něco nového, je pro ně připravena záložka “Objevujte”, ze které budou moct vybírat z více než 1000 aplikací, které podporují Chromecast.

Google Home se také stane kontrolním stanovištěm pro všechny chytré reproduktor Home a samozřejmě stále i Chromecasty. V listopadu má přijít velká aktualizace, která přidá nové funkce spojené právě s chytrým reproduktorem.

Informace o chytrém reproduktoru Google Home

Google Home
Google Home
Developer: Google LLC
Price: Free

Těšíte se na Google Home?

Zdroj: blog.google.

 

Komentáře

Radek_radek

radek radek 0

31.10.2016 21:02

Kdyby raději vrátil možnost sdílet obrazovku na chytrých televizích tak jak tomu bylo na předchozích nexusech. Teď abych si kvůli tomu kupoval nějakou blbost do hdmi. A ty aplikace třetích stran jsou děsně pomalá.

RSS (komentáře k článku)