Brýle Google Cardboard je nyní možné zakoupit na internetu

google-cardboard

Virtuální realita se pomalu, ale jistě dostává do našich životů. Tohoto trendu si všimla i společnost Google, která přichystala pro návštěvníky akce Google I/O malý dárek. Jednalo se o kus kartonu, který šlo složit v malé brýle – Google Cardboard. Do těchto brýlí šlo následně vložit mobilní telefon a pomocí speciální aplikace si uživatel mohl velmi jednoduše nasimulovat virtuální realitu. Nyní si Google Cardboard můžete pořídit i vy, a to za velmi lákavou cenu. Zajímá vás jak?

Google Cardboard

Tyto brýle je nyní možné koupit přes internet, a to za cenu 2,55 euro, což je v přepočtu přibližně 70 Kč. Pokud vám nevadí, že vám zboží domu půjde přibližně dva týdny, tak ušetříte i na poštovném – v tomto případě je zcela zdarma. Google Cardboard je možné zakoupit na internetovém obchodu Tinydeal.com.

Google Oculus 5

Brýle jsou plně funkční pouze po nainstalování speciálních aplikací, které dokážou přizpůsobit obrazovku pro simulaci virtuální reality. Seznam kompatibilních mobilních zařízení a aplikací můžete nalézt na těchto stránkách.

Líbí se vám Google Cardboard?

Zdroj: Android Authority.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (52)