TOPlist

Google má novou aplikaci: Nazývá se Blog Compass

blog compass aplikace

Google dnes vydal novou aplikaci s názvem Blog Compass. Už přímo název naznačuje, na co se bude specializovat. Jde o novou platformu pro správu blogů. V současné době je dostupná pouze jako betaverze ve vybraných zemích. Rozšíření se dá očekávat podle toho, jaká bude popularita a zpětná vazba uživatelů.

Blog Compass pomůže s osobním blogem

Zatímco osobní blogy už nejsou tak velkou věcí jako v minulosti, ať už je to kvůli přechodu na vlogy, nebo třeba podcasty, tak Google stále věří, že jde o věc, která přispívá kladně k internetu. A že nejde jen o slova, ukazuje nyní právě aplikací Blog Compass.

Tato aplikace poskytuje analýzu, zdroje k vylepšení blogu a náměty pro psaní témat podle hledanosti. Bloggeři podle Googlu používají různé nástroje ke psaní, nově má stačit pouze Blog Compass. Zajímavé je to, že tato aplikace není vázaná pouze na službu Google Blogger. Využít se dá i s weby, které fungují na WordPressu. K propojení je potřeba plugin Jetpack. V současné době se v České republice nedá stáhnout oficiálně z Google Play. Pokud ji chcete vyzkoušet, můžete si stáhnout APK soubor ručně a nainstalovat jej.

8b3e06c236cc8fd89196f74fec114139?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Čtete si pravidelně nějaký blog, nebo už jste tuto činnost nahradili sledováním vlogů?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)