Google aplikace dostává vylepšený design. Takhle nyní vypadá

google aplikace design menu

Google aplikace mění design, novinka se opět spouští na straně serveru, takže se k ní nedá dostat. Nicméně lidé z celého světa hlásí, že v posledních dnech dostávají nový vzhled, který je více ucelenější a čistější.

Google aplikace se opět mění před očima

Z aplikace zmizelo vyskakovací okno, pokud kliknete na více informací o nějakém článku, tak už se neukáže vyskakovací okno. Místo toho se nyní nabídka otevře s animací ze spodní části obrazovky. Vypadá to tedy, že Google postupně ukončuje podporu vyskakovacích oken a není se čemu divit. V dnešní době už vypadají trochu zastarale a vzhledem k tomu, že se otevírají uprostřed obrazovky, tak nejsou ani příliš dobře umístěné pro ovládání například jednou rukou.

My jej už na redakčním telefonu OnePlus 5 máme, na dalších telefonech ale prozatím ne. Za nás tedy rozhodně plus, nyní by se ještě mohlo dostat na samotné ovládání aplikace Google. Narážíme na možnost rychlého oddělání zpráv z chytrých karet a informací pomocí potáhnutí prstu. Z nepochopitelného důvodu byla tato funkce před několika měsíci oddělána a nyní se musí zprávy mazat mnohem složitěji.

Google
Google

Máte už taky nový design Google aplikace?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)