Tohle potěší snad každého uživatele Android Auto. Co Google chystá?

Android Auto

Už loni jsme mohli vidět první snímky nadcházející nadstavby Coolwalk pro Android Auto, ovšem jednalo se spíše o ranou fázi systému. V nejnovější beta verzi systému Android Auto 7.3 se však můžeme těšit hned na několik novinek, včetně pohledu na režim rozdělené obrazovky. Google se tedy nechal inspirovat Applem a jeho CarPlay, kde je podobná funkce delší dobu.

Android Auto dostane skvělou funkci

Zatím není jasné, zda bude skutečně ve finální verzi 7.3 tato možnost dostupná, ovšem italský web androidworld získal alespoň několik screenshotů. Funkce má být k dispozici na všech displejích, nejen těch širokoúhlých, což jistě potěší. Budete mít možnost vedle sebe zobrazovat několik aplikací vedle sebe a možný tedy bude například scénář, kdy budete mít otevřené Mapy Google, Spotify a informace o počasí na jedné obrazovce.

Android Auto
Android Auto

Vylepšení se dočkala také dynamická lišta, která v nejnovější verzi obléká modernější kabátek a zcela zmizel stavový řádek. Jak již bylo řečeno, v současné době jsou funkce k dispozici v betě a zatím není jasné, kdy se dostanou ke všem uživatelům. První odhady ukazují na léto letošního roku.

Jak často používáte Android Auto?

Zdroj: AndroidWorld.it

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)