Největší Android Auto aktualizace v historii se blíží. Možná ji máte i vy

android auto

V květnu letošního roku představila společnost Google nové uživatelské rozhraní pro Android Auto, které se uvnitř firmy označuje jako Coolwalk. Uživatelé čekají na aktualizace jako na smilování, jelikož se původně měla začít šířit už v létě, ale dodnes ji většina uživatelů ve svém voze nemá. Nyní to ale konečně vypadá, že se update konečně blíží.

Google totiž začal šířit uživatelské rozhraní Coolwalk veřejným beta testerům systému Android Auto. Do ní se může přihlásit každý a to skrz Google Play, ale v tuto chvíli bohužel nezbývají žádná volná místa, takže pokud jste se tam nezaregistrovali dříve, máte smůlu. Naštěstí ale není třeba panikařit. Veřejné testování totiž bývá posledním krokem, než se začne šířit plná verze. Je více než pravděpodobné, že Google začne stabilní verzi šířit ještě tento rok. Pokud se o novince chcete dozvědět více informací, mrkněte do jednoho z našich předešlých článků.

A new design for Android Auto

A new design for Android Auto

Android Auto
Android Auto

Jak se těšíte na Android Auto Coolwalk?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)