„Google Allo přijde tento týden“, tvrdí na Twitteru @evleaks (Aktualizováno)

Google Allo

Google oznámil svou novou komunikační službu Google Allo již letos v květnu, na své vývojářské konferenci Google I/O 2016. Oznámil ji po boku Google Duo, kdy se zdálo, že aplikace vyjdou pospolu a budou se vzájemně doplňovat. Zatímco Duo je již venku nějaký ten čas, Allo zatím získává termín za termínem, kdy by mělo dojít k oficiálnímu spuštění, ale přesto se tak dosud nestalo.

Známý únikář Evan Blass tvrdí, že Google Allo přijde již tento týden

Informací o datum vydání aplikace jsme již mohli slyšet mnoho. Tentokrát se ale uvedení zdá být opravdu na spadnutí. Proč? Protože Evan Blass, vystupující na Twitteru pod přezdívkou @evleaks, je opravdu důvěryhodným lovcem úniků. Jeho statusy, ve kterých často tajemně naznačuje kdejaká data a informace, jsou již notoricky známé všem novinářům. A právě včera se na jeho Twitteru objevil status:

 

Je pravdou, že většina úniků, které přišly právě od Evana Blasse byla pravdivá. Nemáme tedy v podstatě žádný důvod, proč tomuto tvrzení nevěřit, byť nejde o oficiální informaci. Na novou komunikační službu se těšíme a jakmile bude k dispozici, dáme vám vědět.


Aktualizováno 20.9.2016:

Podle dalšího tweetu Evana Blasse, by mělo na uvedení aplikace Google Allo dojít již zítra, 21.9.2016.

 

Zdroj: twitter.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)