Menu

„Google Allo přijde tento týden“, tvrdí na Twitteru @evleaks (Aktualizováno)

Google oznámil svou novou komunikační službu Google Allo již letos v květnu, na své vývojářské konferenci Google I/O 2016. Oznámil ji po boku Google Duo, kdy se zdálo, že aplikace vyjdou pospolu a budou se vzájemně doplňovat. Zatímco Duo je již venku nějaký ten čas, Allo zatím získává termín za termínem, kdy by mělo dojít k oficiálnímu spuštění, ale přesto se tak dosud nestalo.

Známý únikář Evan Blass tvrdí, že Google Allo přijde již tento týden

Informací o datum vydání aplikace jsme již mohli slyšet mnoho. Tentokrát se ale uvedení zdá být opravdu na spadnutí. Proč? Protože Evan Blass, vystupující na Twitteru pod přezdívkou @evleaks, je opravdu důvěryhodným lovcem úniků. Jeho statusy, ve kterých často tajemně naznačuje kdejaká data a informace, jsou již notoricky známé všem novinářům. A právě včera se na jeho Twitteru objevil status:

 

Je pravdou, že většina úniků, které přišly právě od Evana Blasse byla pravdivá. Nemáme tedy v podstatě žádný důvod, proč tomuto tvrzení nevěřit, byť nejde o oficiální informaci. Na novou komunikační službu se těšíme a jakmile bude k dispozici, dáme vám vědět.


Aktualizováno 20.9.2016:

Podle dalšího tweetu Evana Blasse, by mělo na uvedení aplikace Google Allo dojít již zítra, 21.9.2016.

 

Zdroj: twitter.com

 

Komentáře

Karboxilas

20.9.2016 9:31

K čemu další komunikační služba, když dnes jich je hafo? Bude mít nějakou přidanou hodnotu, aby mělo smysl na ní přecházet?

DannyMacho

Daniel Macho 0

20.9.2016 9:36

Karboxilas: Ano bude. Bude celá stavět na umělé inteligenci Googlu. V tuto chvíli nevíme, jaký bude rozdíl oproti běžným “kecálkům”, ale Google slibuje, že rozdíl bude znatelný pro každého uživatele. Tak snad tomu tak opravdu bude.

Trent

trent 0

z aplikace
20.9.2016 12:42

Daniel Macho: Umělá inteligence při komunikaci s živou osobou?

DannyMacho

Daniel Macho 0

z aplikace
20.9.2016 13:33

trent: Ano, zní to divně. Neuronová síť na pozadí by měla obstarávat návrhy odpovědí, gifů apod. Jakmile bude aplikace venku podíváme se jí na zoubek a zjistíme, co přesně jak funguje…

Trent

trent 0

z aplikace
20.9.2016 15:43

Daniel: Asi jsem divnej, ale pokud se rozhodnu s někým komunikovat, nepotřebuji návrhy odpovědí. A pokud je mi zatěžko si s někým psát, tak si s ním holt psát nebudu.

Stickon

stickon 0

z aplikace
20.9.2016 16:18

trent: já bych to viděl spíš tak, že když ti někdo napíše SMS, že má zpoždění na schůzku 10 minut, tak ti Allo navrhne napsat něco jako “OK, v pohodě, cekam na rohu”. moc od toho nečekám, ale pokud bude dobrej, proč ne…

RSS (komentáře k článku)