TOPlist

Konec chaosu v poště! Gmail chystá skvělou funkci, bude se vám hodit

gmail odber novinek
  • Gmail chystá skvělou funkci, kterou ocení snad úplně každý
  • Pomůže vám odfiltrovat hromadné e-maily z newsletterů
  • Nová kategorie vám také dovolí jednoduše odhlásit odběr

Gmail je nejpoužívanější e-mailový klient na světě a Google neustále pracuje na tom, aby jej konkurence nepředběhla. Novou funkci si vývojáři připravili de facto pro všechny uživatele, ocenit by ji totiž mohl naprosto každý. Pošta, která vám chodí v rámci odběru novinek z nejrůznějších e-shopů, internetových služeb či zájmových webů, se bude uklízet do speciální kategorie, abyste kvůli ní nepřehlédli důležitější sdělení.

Na novinku upozornil server PiunikaWeb ve spolupráci s uznávaným dataminerem vystupujícím pod jménem AssembleDebug. V bočním panelu aplikace pro Android bude položka pro správu odběrů (v anglickém originále „Manage subscriptions“), kam se budou sdružovat všechny e-maily pocházející z hromadných newsletterů.

Samotná kategorie pak bude chytřejší, než si možná myslíte. Poštu totiž roztřídí podle odesílatele, přičemž zobrazí i jeho ikonku/logo, a rovnou vám povolí odstranit svou adresu ze seznamu adresátů pomocí tlačítka pro zrušení odběru novinek.

Některým uživatelům už se kategorie v aplikaci zjevila sama od sebe, ale pravděpodobně šlo o chybu ze strany Googlu. Nicméně, díky tomuhle drobnému omylu se na internet dostal popisek, který stručně potvrzuje, co přesně od funkce můžeme čekat.

Ve službě Gmail si nyní můžete na jednom místě prohlédnout všechny své poštovní seznamy a odhlásit se z odběru nechtěných zpráv.

Přistupujete ke své poště přes Gmail?

Zdroje: PiunikaWeb, Reddit

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)