TOPlist

Do Android aplikace Gmail míří dlouho očekávaná funkce. Jablíčkáři ji přitom mají roky

gmail android
  • Aplikace Gmail pro Android se dočkala dlouho žádané funkce
  • Na iOS a desktopu je vychytávka dostupná několik let
  • Týká se hromadného označování e-mailů

Gmail je bez debat nejpopulárnější e-mailový klient současnosti. Je dostupný jak na Android, tak i na iOS, avšak obě verze aplikací se navzájem trochu liší. Většina principů sice zůstává stejná, ale například funkce pro hromadné označování e-mailů, která je na jablečném systému i desktopu několik let, v Android aplikaci zcela chybí. U Googlu byste zřejmě naopak čekali, že ořezanější verze bude právě ta pro iOS, nikoliv Android. Naštěstí se to ale mění..

Pro mě osobně je tato funkce docela zásadní, hromadné e-maily mi chodí takřka každý den, ať už se týkají práce nebo různých aplikací a jejich mazání na Androidu je vyloženě otravné. Na iPhonu jsem schopen je odbavit za pár sekund, na Androidu to ale ani nedělám. Možnost „vybrat vše“ ale podle všeho míří konečně i na telefony se zeleným robotem. Takže pokud vám přijde více hromadných zpráv najednou, můžete je jednoduše na dvě klepnutí smazat. Maximálně můžete vybrat 50 e-mailů na jedné stránce, ale to pro potřeby většiny uživatelů bohatě stačí.

gmail android aplikace vybrat vše

Novinka je zatím dostupná omezeně, ale očekává se, že brzy zamíří ke všem uživatelům. Zatím ji nemám dostupnou na mobilu ani tabletu, ale moc se na ní těším.

Gmail
Gmail

Oceníte novou funkci v Gmailu pro Android?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)