Globus prodává nejlevněji v ČR dětský tablet TCL TKEE MAX

Globus tablet TCL TKEE MAX akce sleva

V akční nabídce významného obchodního řetězce Globus se po delší době objevil zlevněný tablet. A stejně jako posledně se provozovateli celkem šestnácti kamenných prodejen podařilo přijít s cenou, která je aktuálně nejnižší v celé ČR. Pokud tedy máte nějaký Globus poblíž a sháníte, třeba jako dárek za snad povedené vysvědčení, dětský tablet, máme pro vás tip. V prodejnách tohoto řetězce je výhodně k mání model TCL TKEE MAX, který je určen právě speciálně pro děti.

Tento tablet nabídne 10″ IPS displej a rozlišením 1 200 × 800 pixelů, systém Android 11, paměťovou kombinaci 2/32 GB (se slotem na paměťovou kartu),  4 080mAh baterii, konektivitu přes Wi-Fi a Bluetooth, duální reproduktory, audio jack konektor nebo 2MPx fotoaparáty vepředu i vzadu. Součástí je rovněž pero T-Pen ve žluté barvě. Rozměry jsou 158,2 × 243,2 × 9,2 milimetrů a hmotnost 426 gramů.

Zatímco ostatní tuzemští prodejci prodávají tablet TCL TKEE MAX za cenu startující na částce cca 3 300 Kč, Globus jej nabízí v akci za 3 099 Kč. Nejde o žádnou gigantickou slevu, ale pokud budete mít cestu k jeho regálu, tak můžete příjemně ušetřit.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

V kolika letech byste dětem začali půjčovat tablet?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)