TOPlist

Globální verze MIUI 13 se blíží a brzy ji dostanou čtyři telefony. Co ten váš?

Xiaomi MIUI 13 globální verze

Společnost Xiaomi má na 26. ledna naplánovanou akci, na které se kromě řady Redmi Note 11 ukáže také globální varianta nadstavby MIUI 13. Nedávno se k testerům dostala verze pro telefony Xiaomi 11 Lite a Redmi Note 10, což znamená, že pokud se nestane nic neobvyklého, dostanou ji brzy také ostatní uživatelé žijící mimo Čínu.

Xiaomi 11 Lite a Redmi Note 10 (Pro) dostanou prý MIUI 13 jako první

Redmi Note 10, které se kódově označuje jako mojito se dočká aktualizace s označením MIUI 13 V13.0.3.0.SKGMIXM. Varianta Redmi Note 10 Pro/ Pro Max se interně označuje jako sweet a dostane aktualizaci MIUI 13 V13.0.2.0.SKFMIXM. Nového systému se brzy dočká také Xiaomi 11 Lite (interně courbet), které se může těšit na aktualizaci v podobě verze MIUI 13 V13.0.2.0.SKQMIXM.

miui 13

Jde samozřejmě o globální varianty, které jsou založené na systému Android 12 a k uživatelům se má dostat v únoru či nejpozději březnu. Prozatím tedy máme informace o těchto třech, respektive čtyřech modelech. Dá se ale očekávat, že stejně jako každý rok se postupně dostane tento systém na větší počet novějších telefonů. Jedním z adeptů může být třeba Xiaomi 11T/11T Pro nebo vlajkové Xiaomi Mi 11. Pokud se chcete dozvědět o dalších telefonech, u kterých je aktualizace potvrzená, mrkněte na náš předchozí článek.

Dostane MIUI 13 i váš telefon?

Zdroj: 91mobiles.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)